Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bak Kim Döndü – Er İst Wieder Da – Look Who’s Back İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

484 views

Bak Kim Döndü – Er İst Wieder Da – Look Who’s Back İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 Almanya yapımı olan Bak Kim Döndü seyret adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 56 dakika süresi olan komedi türündeki Er İst Wieder Da adlı filmin, yönetmenliğini “Hanging On”, “Kleine Lichter”, “Kriegerin” ve “Feuchtgebiete” filmlerinden tanıdığımız Alman sinemacı David Wnendt üstlenmiştir. Senaryosu Marco Kreuzpaintner, Johannes Boss, Collin McMahon, Mizzi Meyer ve David Wnendt beşlisi tarafından ele alınan Look Who’s Back, Timur Vermes’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. IMDb’si 7,1 olan Bak Kim Döndü adlı film, günümüz Almanya’sında, Adolf Hitler’in geri dönüşünü ve neler yapacaklarını ele almaktadır.

Bütçesi 2.956.960 €uro olan Er İst Wieder Da adlı filmin, yapımcılık görevini Lars Dittrich ve Christoph Müller üstlenmiş, müziklerini ise Enis Rotthoff ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen David Wnendt’in 5. uzun metrajlı sinema filmi olan Bak Kim Döndü’de, şu isimler Oliver Masucci (Adolf Hitler), Thomas M. Köppi (Benimmcoach), Marc-Marvin Israel (FuBballjunge), Fabian Busch (Fabian Sawatzki), Gerdy Zint (Pantomime), Lars Rudolph (Kiosbesitzer) ve Katja Riemann (Katja Bellini) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle