Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Bar Adamı – Honkytonk Man İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

573 views

Bar Adamı – Honkytonk Man İzle

Dünya prömiyerini 1986 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapan Bar Adamı full izle adlı filmin, yönetmenliğini “Ölümün Sesi”, “Kasabadaki Yabancı” , “Esinti”, “Kanun Yolunda”, “Branco Billy”, “Ani Vuruş”, “Pale Rider”, “Zorlu Yokuş”, “White Hunter Black Heart”, “Çaylak”, “Kusursuz Dünya”, “Yasak İlişki”, “İyi ve Kötü’nün Bahçesinde Bir Geceyarısı”, “Gerçek Suç”, “Gizemli Nehir”, “Milyonluk Bebek”, “Atalarımızın Bayrakları”, “Sahtekar”, “Gran Torino”, “Öteki Dünya”, “Jersey’li Çocuklar” ve “Keskin Nişancı” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı efsane isim Clint Eastwood üstlenip, ayrıca başrolde de yer almıştır. Senaryosu Clancy Carlile tarafından kaleme alınan Honkytonk Man, aynı ismin aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1982 ABD yapımı olan Bar Adamı adlı film, Büyük Buhran döneminde, hayatını gezerek ve şarkı söylerek devam ettirmeye çalışan Red Stovall adlı şarkıcının, yaşadıklarını ele almaktadır.

Bütçesi 2 milyon dolar Honkytonk Man adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 5 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 2 saat 2 dakika süresi olan komedi, dram, müzik ve western türündeki Bar Adamı adlı filmin, yapımcılık görevini de Clint Eastwood üstlenmiş, müziklerini ise Steve Manes ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,6 olan Honkytonk Man adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Red Stovall), Kyle Eastwood (Whit), John McIntire (Grandpa), Alexa Kenin (Marlene), Verna Bloom (Emmy), Matt Clark (Virgil), Jerry Hardin (Snuffy), ve Barry Corbin (Arnspriger) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize yi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle