Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Barbershop: The Next Cut 2016 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.148 views

Barbershop: The Next Cut 2016 İzle
720p

Başrollerinde Ice Cube ve Nicki Minaj’ın oynamış olduğu Barbershop: The Next Cut izle adlı filmin, yönetmenliğini “En İyi Arkadaşımın Düğünü – 2”, “Eve Hoşgeldin Roscoe Jenkins”, “Soul Men” ve “Korkunç Bir Film 5” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Malcolm D. Lee üstlenmiştir. Senaryosu Tracey Oliver ve Kenya Barris ikilisi tarafından ele alınan Barbershop: The Next Cut, Calvin Palmer adındaki ana karakterin sahip olmuş olduğu berber dükkanındaki gelişen olayları ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Robert Teitel, Ice Cube ve George Tillman Jr. üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Tony Finno ve Stephanie Diaz-Matos ikilisi ele alıp icra etmiştir. 2016 ABD yapımı komedi türündeki Barbershop: The Next Cut adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Nicki Minaj (Draya), Ice Cube (Calvin Palmer), Common (Rashad), Regina Hall (Angie), Deon Cole (Dante), Anthony Anderson (J.D.) ve Garcelle Beauvais (Loretta) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi