Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Başka Türlü Bir Aşk-İşçi Bayramı-Labor Day İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.933 views

Başka Türlü Bir Aşk-İşçi Bayramı-Labor Day İzle

Galasını 2013 Telluride Film Festivali’nde yapan Başka Türlü Bir Aşk Türkçe dublaj izle adlı filmin, yönetmenliğini “Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler”, “Juno”, “Aklı Havada” ve “Genç Yetişkin” filmlerinden tanıdığımız Kanada’lı sinemacı Jason Reitman üstlenmiştir. Senaryosu da Jason Reitman tarafından kaleme alınan Labor Day, Joyce Maynard’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dram türünde olan İşçi Bayramı, bir taraftan ergenliğin getirmiş olduğu sorunlarla boğuşup mücadele eden, bir diğer taraftan da evin erkeği olmaya çalışıp annesine bakmaya çalışan 13 yaşındaki Henry Wheeler’in yaşam hikayesini konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla dallandırıp budaklandırmadan birazda bu değerli eserin, diğer kısımlarına değinelim.

Bütçesi 18 milyon dolar olan Labor Day, gişede yaklaşık 20 milyon dolar gelir elde edip, yapımcıları olan Lianne Halfon, Russell Smith, Jason Reitman ve Helen Estabrook’u epey sevindirmiştir. Müziklerini Rolfe Kent’in ele alıp bestelemiş olduğu İşçi Bayrımı’nın IMDb puanı 6,9’dur. 1 saat 51 dakika süresi olan Labor Day adlı yapımda, şu isimler Kate Winslet (Adele), Josh Brolin (Frank), Gattlin Griffith (Henry), Tobey Maguire (Adult Henry), Tom Lipinski (Young Frank) ve Maika Monroe (Mandy) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle