Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Başkalarının Hayatı Türkçe Tek Parça İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.718 views

Başkalarının Hayatı Türkçe Tek Parça İzle

IMDb gelmiş geçmiş en iyi 250 Film listesinde 55. sırada bulunan Ulrich Mühe, Martina Gedeck ve Sebastian Koch’un başrollerini paylaştıkları 2006 Almanya yapımı Başkalarının Hayatı Türkçe dublaj izle filmi ile tekrardan karşınızdayız. “Dobermann” ve “Der Templer” filmlerinden tanıdığımız Alman sinemacı Florian Henckel von Donnersmarck’in senaryosunu yazıp yönetmiş olduğu ilk uzun metrajlı filmi olan ingilizce adı The Lives of Others filmi 2007 Oscar Ödülleri Töreninde “En İyi Yabancı Film” dalında oscara layık görülmüştür.

15 Mart 2006 tarihinde Berlin’de galası yapılmış olan orijinal adı Das Leben der Anderen filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak, 1984 yılının Doğu Almanya’sında, ülkenin gizli polis teşkilatında görevli olan Yüzbaşı Gerd Wiesler (Ulrich Mühe)’in, rejim karşıtı olarak düşünülen bir sanatçı çiftin evini gizlice dinler. Zamanla yaptığı işten pişmanlık duyan Yüzbaşı Gerd Wiesler’in hikayesi Başkalarının Hayatı filminde konu edilmiştir.

8,5 IMDb puanlı 2.000.000 dolarlık bütçe ile çekilmiş olan Başkalarının Hayatı filminin oyuncu kadrosunda ise Ulrich Mühe (Yüzbaşı Gerd Wiesler), Martina Gedeck (Christa-Maria Sieland), Sebastian Koch (Georg Dreyman), Ulrich Tukur (Yarbay Anton Grubitz), Thomas Thieme (Bakan Bruno Hempf) ve Hans-Uwe Bauer (Paul Hauser) yer almaktadır. 9 Mart 2007 tarihinde ülkemizde vizyona girmiş olan 2 saat 17 dakikalık Başkalarının Hayatı filmini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle