Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Batman: Öldüren Şaka – Batman: The Killing Joke 2016 HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

604 views

Batman: Öldüren Şaka – Batman: The Killing Joke 2016 HD İzle
720p

2016 ABD yapımı olan Batman: Öldüren Şaka Türkçe izle adlı animasyon filmin, yönetmen koltuğuna Sam Liu oturmuştur. Senaryosu Brian Azzarello tarafından kaleme alınan Batman: The Killing Joke, Bob Kane, Bill Finger ve Jerry Robinson’un yaratmış olduğu karakterlerden, Allan Moore ve Brian Bolland’ın çizgi roman serilerinden uyarlanmıştır. 1 saat 16 dakika süresi olan aksiyon, suç, dram ve gerilim türündeki Batman: Öldüren Şaka adlı animasyon film, birçok kirli suça el atan Joker ve ekibini yakalamak için harekete geçen süper kahraman Batman’in serüvenlerini ele almaktadır.

Bütçesi 3.5 milyon dolar olan Batman: The Killing Joke adlı animasyon filmin, yapımcılık görevini Bruce Timm, Allan Burnett ve Sam Register üstlenmiş, müziklerini ise Kristopher Carter, Michael McCuistion ve Lolita Ritmanis üçlüsü ele almıştır. IMDb’si 7,2 olan Batman: Öldüren Şaka adlı animasyon filmin, seslendirme kadrosunda şu isimler Kevin Conroy (Bruce Wayne / Batman), Mark Hamill (The Joker), Tara Strong (Barbara Gordon / Batgirl), Ray Wise (Commissioner Gordon), John DiMaggio (Francesco), Robin Atkin Downes (Detective Bullock) ve Brian George (Alfred) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle