Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Beklenmedik Yabancı My Old Lady Filmi Full İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.421 views

Beklenmedik Yabancı My Old Lady Filmi Full İzle

2014 yılı Toronto Film Festivalinde özel sunumlar bölümünde galası yapılmış olan Kevin Kline, Kristin Scott Thomas ve Maggie Smith’in baş rollerini paylaştıkları Beklenmedik Yabancı Türkçe dublaj izle filmi ile yeniden karşınızdayız. “Sunshine”, James Dean” ve “Seni Seviyorum New York” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Israel Horovitz tarafından senaryosu yazılmış ve yönetilmiş olan orijinal adı My Old Lady filmi, yönetmenin çekmiş olduğu ilk uzun metrajlı filmidir.

David C. Barrot, Nitsa Benchetrit, Gary Foster ve Rachael Horovitz’un yapımcılığını üstlenmiş oldukları 2014 yılı İngiltere, Fransa ve ABD ortak yapımı olan Beklenmedik Yabancı izle filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak, Mathias (Kevin Kline), babasının devralduğı büyük ve değerli daireyi tasfiye etmek için Paris’e gider. kalacak yeri olmayan Mathias dairede yaşamakta olan Mathilde (Maggie Smith) ve kızı Chloé (Kristin Scott Thomas) ile tanışarak aynı apartmada yaşamaya başlarlar. Babasının Mathilde ile olan ilişkisini ögrenen Mathias, evi tasfiye etmekten vazgeçerek Mathilde ve kızı Chloé’nin evde yaşamasına izin verir.

6,3 IMDb puanına sahip olan Komedi, dram ve romantik türündeki Beklenmedik Misafir filminin oyuncu kadrusunda ise Kevin Kline (Mathias), Maggie Smith (Mathilde), Kristin Scott Thomas (Chloé), Dominique Pinon (Auguste) ve Michael Burstin (Rabbi) yer almaktadır. 8.651.792 dolar gişe getirisi elde etmiş olan 1 saat 47 dakikalık Beklenmedik Misafir filmini değerli takipçilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle