Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bela Arayan Adam – Joe Kidd 1972 Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

635 views

Bela Arayan Adam – Joe Kidd 1972 Türkçe Dublaj İzle

Başrollerini Clint Eastwood ve Robert Duvall’ın paylaşmış olduğu Bela Arayan Adam hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Man Who Dared”, “For The Love Of Rusty”, “The Sign Of The Ram”, “Best Man Wins”, “The Walking Hills”, “The Capture”, “Kind Lady”, “The Girl In White”, “Fast Company”, “Kahramanlar Geçidi”, “Zafer Madalyası”, “Kamçı Devri”, “Kanlı İhtiras”, “İhtiyar Adam ve Deniz”, “Yedi Silahşörler”, “Sergeants 3”, “Büyük Firar”, “Büyük Takip”, “Kutup Harekatı” ve “Kartal Kondu” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı John Sturges üstlenmiştir. Senaryosu Elmore Leonard tarafından kaleme alınan Joe Kidd, toprak reformu için mücadele eden Meksikalı devrimci Luis Chama’nın peşine düşüp, onu öldürmek isteyen Joe Kidd adlı eski bir kelle avcısının, serüvenlerini ele almaktadır.

1972 ABD yapımı olan Bela Arayan Adam adlı filmin, yapımcılık görevini Sidney Beckerman üstlenmiş, müziklerini ise Lalo Schifrin ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,5, süresi ise 1 saat 28 dakika olan western türündeki Bela Arayan Adam adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Joe Kidd), Robert Duvall (Frank Harlan), JohnSaxon (Luis Chama), Don Stoud (Lamarr), Stella Garcia (Helen Sanchez), James Wainwright (Mingo) ve Paul Koslo (Roy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle