Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Belgica 2016 Full Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.907 views

Belgica 2016 Full Online İzle

Dünya prömiyerini 2016 Sundance Film Festivali’nde yapması beklenen Belgica izle adlı eserin, yönetenliğini “Steve + Sky”, “Dagen Zonder Ilef”, “Çölde Kutup Ayısı” ve “Kırık Çember” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Belçikalı genç sinemacı Felix van Groeningen üstlenmiştir. Senaryosu Arne Sierens ve Felix van Groeningen ikilisi tarafından ele alınan Belgica, büyük hayallerle açmış oldukları barı maddi nedenlerden ötürü satmak zorunda kalan iki kardeşin, yaşadığı hayal kırıklığı ve yaşam öyküleri ele alınıyor.

Yapımcılığını Frank van Gastel ve Dirk Impens ikilisinin üstlenmiş olduğu Belgica adlı eserin, süresi ise 1 saat 37 dakikadır. 2016 Belçika ve Fransa ortak yapımı olan Belgica adlı filmde, şu isimler Stef Aerts (Jo), Tom Vermeir (Frank), Stefaan De Winter (Ferre), Dominique Van Malder (Manu Dewaey), Ben Benaouisse (Momo), Boris Van Severen (Tim Coppens) ve Sara De Bosschere (Nikki) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle