Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ben Salvador Değilim – Man Salvador Nistam – I Am Not Salvador 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

382 views

Ben Salvador Değilim – Man Salvador Nistam – I Am Not Salvador 2016 İzle

Başrollerini Reza Attran, Bri Fiocca ve Mahdi Mehrabi’nin paylaşmış olduğu Ben Salvador Değilim Türkçe izle adlı filmin, yönetmenliğini “Khabe Bad”, “Last Day Of The Year: Akharin Rooz Sal”, “Yeki Mikhad Bahat Harf Bezane: Someone Wants To Talk To You”, “Life Is Elsewhere” ve “Zendegi Jaye Digari Ast: The Life Is Elsewhere” filmlerinden tanıdığımız İranlı yetenekli sienmacı Manouchehr Hadi üstlenmiştir. Senaryosu Reza Maghsoodi tarafından kaleme alınan Man Salvador Nistam, bir gün bulduğu para dolu çantayı teredütsüz sahibine teslim edip, bir anda ülkesinin gündemine oturan Naser adlı İranlı öğretmenin, yaşadıklarını ele almaktadır.

2016 ran ve Brezilye ortak yapımı olan I Am Not Salvador adlı filmin, IMDb puanı 4,5’dir. Bütçesi 2 milyon dolar olan Ben Salvador Değilim adlı filmin, yapımcılık görevini Sohrab Mansoor Pour, Amir Parvin Hoseyni, Seyed Amir Parvin Hosseini ve Mansour Sohrabpour üstlenmiş, müziklerini ise Amir Tavassoli ele alıp icra etmiştir. 1 saat 28 dakika süresi olan komedi türündeki Man Salvador Nistam adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Reza Attaran (Naser), Bri Fiocca (Grand Mother), Mehdi Mehrabi (Siamak), Yekta Naser (Elham), Rivaldo (Rivaldo) ve Carol Vidotti (Angel) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle