Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ben ve Sen – Io e Te – Me And You İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

562 views

Ben ve Sen – Io e Te – Me And You İzle

İlk gösterimini 2012 Cannes Film Festivali’nde yapan Ben ve Sen 2012 seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Korkunç Orakçı”, “Devrimden Önce”, “Konformist”, “Paris’te Son Tango”, “Son İmparator”, “Çölde Çay”, “Çalınmış Güzellik”, “Teslimiyet” ve “Düşler, Tutkular ve Suçlar” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İtalyan usta sinemacı Bernardo Bertolucci üstlenmiştir. Senaryosu Umberto Contarello, Niccolo Ammaniti, Bernardo Bertolucci ve Francesca Marciano dörtlüsü tarafından ele alınan Io e Te, Niccolo Ammaniti’nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 43 dakika süresi olan dram ve aile türündeki Me and You adlı film, ailesine okul arkadaşlarıyla kayak tatiline gideceğini söyleyip, bir haftalık tatilini kendi apartmanlarının bodrumunda geçiren Lorenzo adlı gencin, yaşadıklarını konu edinmektedir.

2012 İtalya yapımı olan Ben ve Sen adlı film, Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak toplamda 8 değerli ödül elde etmiştir. Yapımcılık görevini Mario Gianani ve Lorenzo Mieli ikilisinin üstlenmiş olduğu Me and You adlı eserin, müziklerini ise Franco Piersanti ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,6 olan Ben ve Sen adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Jacopo Olmo Antinori (Lorenzo), Tea Falco (Olivia), Sonia Bergamasco (Lorenzo’s mother), Veronica Lazar (Lorenzo’s grandmother), Tommaso Ragno (Ferdinando), Pippo Delbono (Pychologist) ve Francesca De Martini (Grocery’s owner) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi