Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Benim Adım Joe – My Name Is Joe 1998 Full HD

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

773 views

Benim Adım Joe – My Name Is Joe 1998 Full HD

Dünya prömiyerini 1998 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Benim Adım Joe izle isimli filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Paul Laverty tarafından ele alınan My Name Is Joe, suç işlemeye mehilli boşta gezerlerden oluşan bir futbol takımına antrenörlük yapmaya çalışan Joe Kavanagh adlı orta yaşlı adamın, hikayesini ele almaktadır.

1998 İspanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve Almanya ortak yapımı olan Benim Adım Joe isimli film, o dönem Cannes dışında da birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 13’e yükseltmiştir. IMDb’si 7,5 olan My Name Is Joe isimli filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. 1 saat 45 dakika süresi olan dram ve romantik türündeki Benim Adım Joe isimli filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Peter Mullan (Joe Kavanagh), Louise Goodall (Sarah Downie), Gary Lewis (Shanks), Lorraine McIntosh (Maggie), David McKay (Liam), Anne-Marie Kennedy (Sabine), Scott Hannah (Scott) ve David Peacock (Hooligan) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle