Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Benim Aşk Pastam – My Blueberry Nights Full Hd

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

773 views

Benim Aşk Pastam – My Blueberry Nights Full Hd

Hong Kong’lu sinemacı Kar Wai Wong’un yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Benim Aşk Pastam Türkçe dublaj izle adlı filmi dünya prömiyerini 2007 Cannes Film Festivali’nde yapıp buradan gayet olumlu notlar alıp ayrılmıştır. 2007 Hong Kong, Çin ve Fransa oretak yapımı olan My Blueberry Nights adlı eserin senaryo yazımını Lawrence Block ve Kar Wai Wong ikilisi kaleme almıştır. Romantik ve dram türündeolan My Blueberry Nights adlı yapım ülkemizde ise vizyona 11 Ocak 2008’de Benim Aşk Pastam adıyla girmiştir. 1 saat 35 dakika süresi olan My Blueberry Nights, kendisi ve hayatı ile ilgili birçok soruları olan genç bir kadının bütün bu sorunlarla yüzleşebilmek için yapmış olduğu ruhani yolculuk konu ediniyor. Bütçesi 10 milyon dolar olan bu eser gişede ise yaklaşık 22 milyon dolar hasilat elde edip, Kar Wai Wong ve Jacky Yee Wah pang’ın yüzünü güldürmüştür. Müziklerini Ry Cooder’in bestelemiş olduğu Benim Aşk Pastam’ın IMDb puanı 6,7’dir. Başarılı ve usta yönetmen abimizin oyuncu seçimleri şu isimler Jude Law (Jeremy), Norah Jones (Elizabeth), Chad R. Davis (Boyfriend), Katya Blumenberg (Girlfriend), John Malloy (Diner Manager) ve Demetrius Butler (Male Customer) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle