Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Benim Cici Silahım – Bowling For Columbine İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

343 views

Benim Cici Silahım – Bowling For Columbine İzle

Dünya prömiyerini 2002 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Benim Cici Silahım seyret adlı belgesel filmim, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Roger & Me”, “Kanada Selamı”, “The Big One”, “Fahrenheit 9/11”, “Hasta”, “Captain Mike Across America”, “Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi” ve “Where To Invade Next” belgesel filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İrlanda asıllı Amerikalı politik sinemacı Michael Moore olmuştur. 2 saat süresi olan suç ve dram türündeki Bowling For Columbine adlı belgesel film, Columbine Lisesi’ndeki katliamı çıkış noktası alarak ABD’deki bireysel silahlanma ve şiddet öğesi üzerine vurgu yapmaktadır.

2002 ABD, Almanya ve Kanada ortak yapımı olan Benim Cici Silahım adlı belgesel film, o dönem Cannes dışında da birçok etkinlikte boy gösterip ödül sayısını 39’a yükseltmiştir. Bütçesi 4 milyon dolar olan Bowling For Columbine adlı belgesel film, gişede ise o dönem yaklaşık 58 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Charles Bishop, Jim Czamecki, Michael Donovan, Kathlenn Glynn ve Michael Moore beşlisinin üstlenmiş olduğu Benim Cici Silahım adlı eserin, mziklerini ise Jeff Gibbs ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,0 olan Benim Cici Silahım adlı belgesel filmde, şu isimler Michael Moore, Salvador Allende, Jacobo Arbenz, Mike Bradley, Arthur A. Busch, George Bush, George W. Bush, Michael Caldwell, Richard Castaldo, Dick Clark, Bill Clinton, Steve Davis, Ngo Dinh Diem, Mike Epstein ve Joe Famer ön plan çıkıp, bizleri aydınlatmaya çalışmışlardır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri