Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Benim Güzel Oğlum, Ne Yaptın Sen? İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

921 views

Benim Güzel Oğlum, Ne Yaptın Sen? İzle

2009 ABD ve Almanya ortak yapımı olan Benim Güzel Oğlum, Ne Yaptın Sen? izle adlı filmin, yönetmenliğini Alman sinemacı Werner Herzog üstlenmiştir. Senaryosu Herbert Golder ve Werner Herzog ikilisi tarafından kaleme alınan My Son, My Son, What Have Ye Done, antika bir kılıçla, annesini öldürdükten sonra iki kişiyi kendi evinde rehin alan, yüksek lisans eğitimi gören Brad McCullum adlı öğrencinin yaşam hikayesi konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp birazda bu değerli eserin diğer kısımlarına değienlim.

Dram ve gerilim türünde olan My Son, My Son, What Have Ye Done’ın yapımcılık görevini Eric Bassett ve David Lynch ikilisi üstlenmiştir. Müziklerini Ernest Reijseger’in ele alıp bestelemiş olduğu Benim Güzel Oğlum, Ne Yaptın Sen? isimli filmin, IMDb puanı ise 6,1’dir. 1 saat 31 dakika süresi olan bu yapımda, şu isimler Michael Shannon (Brad Macallam), Williem Dafoe (Detective Havenhurst), Chloe Sevigny (Ingrid Gudmundson), Udo Kier (Lee Meyers), Michael Pena (Detetive Vargas), Grace Zabriskie (Mrs. Macallam) ve Brad Dourif (Uncle Ted) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle