Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Beynimdeki Düşman Johnny Mnemonic İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.110 views

Beynimdeki Düşman Johnny Mnemonic İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere Andy ve Lana Wachowski kardeşlerin kanımca bu eserden ilham alıp Matrix’in temelinin atıldığı Johnny Mnemonic adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1995 ABD ve Kanada ortak yapımı olan Beynimdeki Düşman adlı filmin yönetmenliğini Robert Longo üstlenmiştir. William Gibson kendi yazmış olduğu kısa bir hikayeden senaryo aşamasına getirdiği bu eser bilim kurgu, aksiyon, suç ve gerilim türündedir. 1 saat 36 dakika süresi olan bu yapım ülkemizde ise vizyona 15 Eylül 1995’de beynimdeki Düşman adıyla girmiştir. Johnny Mnemonic adlı filmin kısaca konusuna değinelim. Önemli bir şirkette çalışan Johnny, kafasına takılan bir bilgisayar çipiyle veri kuryeliği yapmaktadır.

Oldukça önemli olan son işinde kafasında taşımış olduğu bilgileri zamanında yetiştirmeyen bu kahramanımızın, peşine Japon mafyası takılıp bu önemli bilgileri elde etmek isteyecektir. Bu kısa özetten sonra birazda kalan kısımlara değinelim. Bütçesi 26 milyon dolar olan Johnny Mnemonic gişede ise 52 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Oldukça tempolu olan bu eserin yapımcılık görevini Don Carmody üstlenmiştir. Müziklerini Mychael Danna ve Brad Fiedel’in bestelemiş olduğu Beynimdeki Düşman adlı filmin IMDb puanı ise 5,5’dir. Başarılı ve usta yönetmen Robert Longo’nun oyuncu tercihleri şu isimler Keanu Reeves (Johnny Mnemonic), Dina Meyer (Jane), Ice-T (J-Bone), Takeshi Kitano (Takahashi), Denis Akiyama (Shinji), Dolph Lundgren (Street Preacher) ve Henry Rollins (Spider) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle