Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bez Wstydu – Utanmaz – Shameless İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.045 views

Bez Wstydu – Utanmaz – Shameless İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2013 Polonya Film Ödülleri töreninden 1 değerli ödül ile ayrılan Bez Wstydu adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2012 Polonya yapımı olan Bez Wstydu adlı eserin, yönetmenliğini Filip Marczewski üstlenmiştir. Senaryosu Grzegorz Loszewski tarafından kaleme alınan Shameless, çocukluğu yetimhanede geçen Tadek adlı gençin sorunlu yaşamı ve yanlış tercihleri baz alınıp, bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla deşmeden, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Dram türündeki Bez Wstydu adlı eserin, IMDb puanı 5,3’dür. 1 saat 21 dakika süresi olan Shameless adlı filmde şu isimler, Mateusz Kosciukiewicz (Tadek), Agnieszka Grochowska (Anka), Anna Prochniak (Irmina), Maciej Marczewski (Andrzej), Pawel Krolikowski (Member of Parliament) ve Dariusz Majchrzak (Latosz) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle