Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Bir Gece 2015 Türk Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.704 views

Bir Gece 2015 Türk Filmi İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, Ulaş Yiğit Ülker’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Bir Gece 2015 izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Senaryosu Ufuk Gökkaya tarafından kaleme alınan Bir Gece, borç batağında olan ve bu durumdan kurtulmak için çeşitli yolları deneyen Batuhan adlı eski kimya öğrensinin yaşadıkları konu edinyor. 2014 yapımı olan bu eser, ülkemizde vizyona 2 Ocak 2015’te kendi özgün adıyla girmiştir. Dram ve polisiye türünde olan Bir Gece’nin müziklerini Jan Peridar ele alıp bestelemiştir. Yapımcılığını Ulaş Yiğit Ülker’in üstlenmiş olduğu bu eserin, IMDb puanı ise 5,5’dir. 1 saat 28 dakika süresi olan Bir Gece adlı filmde şu isimler, Wilma Elles (Leyla), Hakan Eratik (Aziz), Özgür Emre Yıldırım (Batuhan), Adem Yılmaz (Tolga), Muhammed Cangören (Patron Levent), Ali Pınar (Taksici Adem) ve Efe Deprem (Kemal) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle