Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bir Gecede Oldu – İki Gönül Bir Olunca İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

877 views

Bir Gecede Oldu –  İki Gönül Bir Olunca İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 166. sırada yer edinen Bir Gecede Oldu Türkçe dublaj izle adlı kült filmi beğeninize sunmaktayız. 1934 ABD yapımı olan It Happened One Night adlı filmin, yönetmenliğini “Mr. Smith Washington’a Gidiyor”, “Arsenik Kurbanları”, “Riding High” ve “Elmacı Kadın” filmlerinden tanıdığımız İtalyan asıllı dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Frank Capra üstlenmiştir. Senaryosu Robert Riskin tarafından ele alınan Bir Gecede Oldu, Samuel Hopkins Adams’ın ‘Night Bus’ adlı kısa hikayesinden uyarlanmıştır. 1 saat 45 dakika süresi olan komedi ve romantik türündeki İki Gönül Bir Olunca adlı film, evlenmek istediği kişinin özelliklerini beğenmeyen babasına kızıp,evini terk etmek zorunda kalan ve otostop esnasında Peter Wayne adlı işsiz bir gazeteciyle tanışan Ellie Andrews adlı genç şımarık kızın, yaşadıklarını ele almaktadır.

IMDb’si 8,2 olan Bir Gecede Oldu adlı başyapıt, birçok etkinlikte boy gösterip 5 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 10 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 325 bin dolar olan Bir Gecede Oldu adlı filmin, yapımcılık görevini Frank Capra ve Harry Cohn üstlenmiş, müziklerini ise Howard Jackson ele almıştır. Usta yönetmen Frank Capra’nın oyuncu tercihleri şu isimler Clark Gable (Peter), Claudette Colbert (Ellie), Walter Connolly (Andrews), Roscoe Karns (Shapeley), Jameson Thomas (Westley), Alan Hale (Danker) ve Arthur Huyt (Zeke) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle