Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Bir, İki, Üç – One, Two, Three İzle (1961)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

366 views

Bir, İki, Üç – One, Two, Three İzle (1961)

Başrollerini James Cagney, Pamela Tiffin ve Horst Buchholz’un paylaşmış olduğu Bir, İki, Üç izle adındaki filmin, yönetmenliğini “Mauvaise Graine”, “The Major And The Minor”, “Five Graves To Cairo”, “Çifte Tazminat”, “Yaratılan Adam”, “The Emperor Waltz”, “Günahsız Melek”, “Sunset Bulvarı”, “Diri Gömülenler”, “Casuslar Kampı”, “Sabrina”, “Yaz Bekarı”, “Atlantik Fatihi”, “Öğleden Sonra Aşk”, “Beklenmeyen Şahit”, “Bazıları Sıcak Sever”, “Garsoniyer”, “Sokak Kızı İrma”, “Öpsene Budala”, “Şans Kurabiyesi”, “Sherlock Holmes”, “Dokunma Gıdıklanırım”, “Ön Sayfa”, “Fedora” ve “Buddy Buddy” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Billy Wilder üstlenmiştir. Senaryosu I.A.L. Diamond ve Billy Wilder ikilisi tarafından kaleme alınan One, Two, Three, Ferenc Molnar’ın 1939 yapımı ‘Ninotchka’ adlı filminden esinlenilmiştir. 1 saat 55 dakika süresi olan komedi türündeki Bir, İki, Üç adındaki film, Soğuk Savaş döneminde, patronunun kızını Doğu Berlin’de gözetim altına alıp, evlenmesine tanıklık eden Amerikalı bir adamın yaşadıklarını ele almaktadır.

1961 ABD yapımı olan One, Two, Three adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 1 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 3 milyon dolar olan Bir, İki, Üç adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 4 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini de efsane isim Billy Wilder’ın üstlenmiş olduğu One, Two, Three adlı filmin, müziklerini ise Andre Previn ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,0 olan Bir, İki, Üç adındaki filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler James Cagney (C.R. MacNamara), Horst Buchholz (Otto Ludwig Piffl), Pamela Tiffin (Scarlett Hazeltine), Arlene Francis (Phyllis MacNamara), Howard St. John (Wendell P. Hazeltine), Hanns Lothar (Schlemmer) ve Leon Askin (Peripetchikoff) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle