Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bir Rüya İçin Ağıt Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

590 views

Bir Rüya İçin Ağıt Türkçe Dublaj İzle

2000 ABD yapımı olan Bir Rüya İçin Ağıt hd izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Pi”, “Kaynak”, “Şampiyon”, “Siyah Kuğu” ve “Nuh: Büyük Tufan” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Darren Aronofsky oturmuştur. Senaryosu Hubert Selby Jr. ve Darren Aronofsky ikilisi tarafından kaleme alınan Requiem For A Dream, Hubert Selby Jr.’ün 1978 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 42 dakika süresi olan dram türündeki Bir Rüya İçin Ağıt, uyuşturucu bağımlılığı yüzünden hayatları bambaşka yöne kayan Harry ve Marion adlı iki genç çiftin, yaşadıkalrı ele alınıyor.

IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 78. sırada yer edinen Bir Rüya İçin Ağıt adlı film, o dönem birçok etkinliğe katılarak toplamda 32 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 4.5 milyon dolar olan eserin, yapımcılık görevini Eric Watson ve Palmer West ikilisi üstlenmiş, müziklerini ise Clint Mansell ele almıştır. IMDb’si 8,4 olan Bir Rüya İçin Ağıt adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Ellen Burstyn (Sara Goldfarb), Jared Leto (Harry Goldfarb), Jennifer Connelly (Marion Silver), Marlon Wayans (Tyrone C. Love), Christopher McDonald (Tappy Tibbons), Louise Lasser (Ada) ve Marcia Jean Kurtz (Rae) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle