Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Bir Yaz Gecesi Tebessümleri – Sommarnattens Leende – Smiles Of A Summer Night 1955 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

555 views

Bir Yaz Gecesi Tebessümleri – Sommarnattens Leende – Smiles Of A Summer Night 1955 İzle

Dünya prömiyerini 1956 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Bir Yaz Gecesi Tebessümleri izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Kris”, “Aşkımızn Üstüne Yağmur Yağıyordu”, “Hindistan’a Giden Gemi”, “Musik I Mörker”, “Liman Kenti”, “Fangelse”, “Susuzluk”, “Neşeye Doğru”, “Yaz Oyunları”, “Bekleyen Kadınlar”, “Monika’yla Bir Yaz”, “Gezgincilerin Gecesi”, “Bir Aşk Dersi”, “Düşler”, “Yedinci Mühür”, “Yaban Çilekleri”, “Yaşamın Eşiğinde”, “Rabies”, “Ansiktet”, “Genç Kız Pınarı”, “Şeytanın Gözü”, “Aynanın İçinden”, “Kış Işığı”, “Sessizlik”, “Persona”, “En Passion”, “Temas”, “Yüzyüze”, “Fanny ve Alexander” ve “Saraband” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İsveçli usta sinemacı Ingmar Bergman olmuştur. 1 saat 48 dakika süresi olan komedi ve romantik türündeki Smiles Of A Summer Night adlı film, Fredrik Egerman adlı başarılı avukatın, yaşadıklarını ele almaktadır.

1955 İsveç yapımı olan Sommarnattens Leende adlı film, o dönem Cannes dışında birçok festivalde boy gösterip ödül sayısını 2’ye yükseltmiştir. Yapımcılık görevini Allan Ekelund’un üstlenmiş olduğu Bir Yaz Gecesi Tebessümleri adlı filmin, müziklerini ise Erik Nordgren ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,9 olan Smiles Of A Summer Night adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Ulla Jacobsson (Anne Egerman), Gunnar Björnstrand (Fredrik Egerman), Eva Dahlbeck (Desiree Armfeldt), Harriet Andersson (Petra the Maid), Margit Carlqvist (Countess Charlotte Malcolm), Jarl Kulle (Count Carl Magnus Malcolm) ve Ake Fridell (Frid the Groom) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle