Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bird 1988 Filmi Online İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.108 views

Bird 1988 Filmi Online İzle

Başrollerini Forest Whitaker ve Diane Venora’nın paylaşmış olduğu Bird 1988 seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Ölümün Sesi”, “Kasabadaki Yabancı”, “Zirvede Ölüm”, “Kanun Yolunda”, “Branco Billy”, “Bar Adamı”, “Ani Vuruş”, “Pale Rider”, “Zorlu Yokuş”, “Affedilmeyen”, “Yasak İlişki”, “İyi ve Kötü’nün Bahçesinde Bir Geceyarısı”, “Gerçek Suç”, “Gizemli Nehir”, “Milyonluk Bebek”, “Atalarımızın Bayrakları”, “Iwo Jima’dan Mektuplar”, “Gran Torino”, “Öteki Dünya” ve “Keskin Nişancı” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı efsane isim Clint Eastwood üstlenmiştir. Senaryosu Joel Oliansky tarafından ele alınan Bird, müzikle çocuk yaşta tanışan ve çok kısa bir süre içerisnde adını tüm dünyaya duyurmayı başaran, caz tarihinin gelmiş geçmiş en büyük saksafoncusu olarak anılan Charlie Parker’ın gerçek yaşam öyküsünü ele almaktadır.

1988 ABD yapımı olan Bird adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 9 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 9 milyon dolar olan Bird adlı filmin, yapımcılık görevini de Clint Eastwood üstlenmiş, müziklerini ise Lennie Niehaus ele alıp derlemiştir. IMDb’si 7,2, süresi ise 2 saat 41 dakika olan biyografi, dram ve müzik türündeki Bird adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Forest Whitaker (Charlie ‘Bird’ Parker), Diane Venora (Chan Parker), Michael Zelniker (Red Rodney), Samuel E. Wright (Dizzy Gillespie), Keith David (Buster Franklin), Michael McGuire (Brewster) ve James Handy (Esteves) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle