Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Biz Canavarız – We Are Monster 2014 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

498 views

Biz Canavarız – We Are Monster 2014 İzle

Dünya prömiyerini 2014 Edinburgh Uluslararası Film Festivali’nde yapan We Are Monster hd izle adlı eserin, yönetmenliğini Antony Petrou üstlenmiştir. Senaryosu Leeshon Alexander atrafından kaleme alınan We Are Monster, işledikleri küçük çaplı suçlardan ötürü cezaevine konulan ve 6 haftalık psikolojik işkenceye tabi tutlan iki gençin, yaşadıklarını ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Leeshon Alexander, Noel Clarke,Phil Dore, Jean Pierre Magro, Dean O’Toole, Antony Petrou ve Jason Maza’nın üstlenmiş olduğu Biz Canavarız adlı filmin, müziklerini ise Fred Portelli ele almıştır. 1 saat 29 dakika süresi olan dram türündeki We Are Monster adlı filmin, IMDb puanı ise 5,2’dir. 2014 İngiltere yapımı olan Biz Canavarız adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Leeshon Alexander (Robert Stewart), Aymen Hamdouchi (Zahid Mubarek), Gethin Anthony (Maurice Travis), Justin Salinger (Chief Officer Dean), Doug Allen (Prison Pfficer Poll), Shazad Latif (Prison Officer Shah) ve Drew Edwards (Prison Officer Hart) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle