Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Blood Orange – Kan Portakalı 2016 HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

648 views

Blood Orange – Kan Portakalı 2016 HD İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2016 İngiltere ve İspanya ortak yapımı olan Kan Portakalı izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 25 dakika süresi olan gerilim türündeki Blood Orange adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim genç İngiliz sinemacı Toby Tobias olmuştur. IMDb’si 4,7 olan Blood Orange adlı film, sevgilsini yaşlı bir rock yıldızına kaptıran Lucas adlı gencin, hikayesini ele almaktadır.

Bütçesi 1 milyon dolar olan Blood Orange adlı filmin, yapımcılık görevini Chris Bunyan, S. Gary Sangha ve Toby Tobias üstlenmiş, müziklerini ise Walter Mair ele alıp icra etmiştir. Genç yönetmen Toby Tobias’ın ilk uzun metrajlı sinema filmi olan Kan Portakalı’nda, şu isimler Ben Lamb (Lucas), Kacey Clarke (Isabelle), Antonio Magro (David) ve Iggy Pop (Bill) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle