Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Bo 2010 Film İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.677 views

Bo 2010 Film İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2010 Giffoni Film Festivali’nde 3 değerli ödül ile ayrılan Bo izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2010 Belçika yapımı olan Bo adlı filmin, yönetmenliğini “Vallen”, “Verlengd Weekend” ve “De Behandeling” filmlerinden tanıdığımız Belçikalı sinemacı Hans Herbots üstlenmiştir. Senaryosu Nele Meirhaeghe, Hans Herbots ve Christian Vervaet üçlüsü tarafından kaleme alınan Bo, Dirk Bracke’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dram türündeki Bo, 15 yaşında evinden kaçarak renkli bir hayatın içine adım attığını sanan Deborah adlı genç kızın, daha fazla batağa saplanmamak için yapmış olduğu çırpınışlar konu edinip, bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Bütçesi 1.2 milyon €uro olan Bo adlı eserin, yapımcılık görevini Bert Hamelinck, Kato Maes ve Frank Van Passel üstlenmiştir. Müziklerini Senjan Jansen’in ele almış olduğu bu eserin, IMDb puanı ise 6,0’dır. 1 saat 40 dakika süresi olan Bo adlı filmde, şu isimler Ella-June Henrard (Deborah), Laura Ballyn (Steffie), Peter Bastiaensen (Lerares wiskunde), Pierre Callens (Pierre), Jana De Kocker (Lynn) ve Sophie De Rijcke (Vera) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dilerim..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle