Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Boris Sans Beatrice 2016 HD İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

651 views

Boris Sans Beatrice 2016 HD İzle

Dünya prömiyerini 2016 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapması beklenen ve ayrıca Altın Ayı Ödülü için yarışacak olan Boris Sans Beatrice adlı eserin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Les Etats Nordiques”, “Elle Veut La Chaos”, “Curling”, “Bestiaire” ve “Vic + Flo Ont Vu Un Ours” filmlerinden tanıdığımız Kanadalı sinemacı Denis Cote olmuştur. 2016 Kanada yapımı olan Boris Sans Beatrice adlı film, Kanada Hükümeti’nde bazı bakan arkadaşlarının kirli işlerini üstlenerek birçok acı gerçekle yüzyüze kalan Boris’in, yaşadıklarını ele alıyor.

Yapımcılığını Nancy Grant ve Sylvain Corbeil ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Ghislain Poirier ele alıp icra etmiştir. 1 saat 33 dakika süresi olan dram türündeki Boris Sans Beatrice adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler James Hyndman (Boris), Simone-Elise Girard (Beatrice), Denis Lavant (I’Inconnu), Isolda Dychauk (Klara), Dounia Sichov (Helga), Laetitia Isambert-Denis (Justine) ve Inka Malovic (Conseillere de district) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle