Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Boşluk Enter The Void Türkçe Full Hd İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

6.894 views

Boşluk Enter The Void Türkçe Full Hd İzle
720p

Enter The Void indirmeden izle filmi ilk gösterimini 2009 yılında Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirip ve Altın Palmiye Ödülü için yarışmıştır. Ama nafile bu ödülü alamamıştır. Daha sönraki etkinliklerden adından söz ettirip bir kaç değerli ödüle layık görülmüştür. Bu yapıma el atan isim ise; gelmiş geçmiş en kışkırtıcı filmlerden biri sayılan Dönüş Yok’un yönetmeni olan Gaspar Noe’dir. Bu yapım ülkemizde ise 29. Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde 3 farklı salonda Boşluk Türkçe dublaj izle adıyla gösterilmiştir.

Bu etkinlikteki izleyeci notları ise gayet olumlu olmuştur. Bu eserin senaryosunu da Gaspar Noe ele almıştır. Fransa, Almanya, İtalya ve Kanada ortak yapımı olan bu filmin bütçesi ise o dönem 13 milyon Euro olmuştur. Boşluk hd izle filminin yapımcılık görevini Olivier Delbosc, Vincent Maraval, Gaspar Noe,Marc Missonnier ve Pierre Buffin üstlenmiştir. Dram ve fantastik türünde olan Boşluk isimli filmin süresi ise 2 saat 30 dakikadır. Bu başyapıtın fantastik müziklerini ise Thomas Bangalter bestelemiştir. Oldukça sert bir konusu olan bu filmin konusuna hiç değinmeyeceğim. Bu filmin IMDB puanı ise 7,3’tür. Usta yönetmen Gaspar Noe bu film için şu isimlere Paz de la Huerta (Linda), Nathaniel Brown (Oscar), Cyril Roy (Alex), Olly Alexander (Victor), Masato Tanno (Mario) ve Ed Spear (Bruno)’a yer vermiştir.

Kesinlikle izlenmesi gereken bir türdedir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle