Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Bruna Surfistinha – Sörfçü Kız Bruna İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.990 views

Bruna Surfistinha – Sörfçü Kız Bruna İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2011 Brezilya yapımı olan Bruna Surfistinha adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Yönetmenliğini Marcus Baldini’nin üstlenmiş olduğu Sörfçü Kız Bruna izle adlı film, katılmış olduğu birçok festivalden toplamda 7 değerli ödül elde edip tüm ekibin yüzünü epey güldürmüştür. Senaryosu Jose de Carvalho, Homero Olivetto ve Antonia Pellegrino tarafından kaleme alınan Bruna Surfistinha, Raquel Pacheco’nun ‘O Doce Veneno Do Escorpiao’ adlı çok satan biyografik kitabından uyarlanıp, bizlere servis edilmiştir. Biyografi ve dram türündeki Bruna Surfistinha adlı film, 17 yaşında kendi içinde isyan başlatıp okulunu ve ailesini terk edip, renkli bir hayatın büyülü kollarına kendini bırakan ve daha sonra pişmanlıklar yaşayan Raquel adlı genç kızın gerçek yaşam öyküsü konu ediniyor. Neyse konuyla daha fazla içli dışlı olmadan şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Bütçesi 4 milyon Brezilya Reali olan Bruna Surfistinha, gişede yaklaşık 13 milyon Amerikan doları hasılat elde edip, yapımcıları olan Marcus Baldini, Roberto Berliner ve Rodrigo Letier üçlüsünü epey mutlu etmiştir. Müziklerini Gui Amabis, Rica Amabis, Tejo Damasceno ve Andre Lucarelli dörtlüsünün ele almış olduğu yapımın, IMDb puanı ise 6,1’dir. 2 saat 11 dakika süresi olan Sörfçü Kız Bruna’da şu isimler Deborah Secco (Raquel / Bruna Surfistinha), Cassio Gabus Mendes (Huldson), Drica Moraes (Larissa), Fabiula Nascimento (Janine), Cristina Lago (Gabi), Guta Ruiz (Carol) ve Clarisse Abujamra (Celeste) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle