Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Bunker Of The Dead 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

448 views

Bunker Of The Dead 2015 Filmi İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 Almanya yapımı olan Bunker Of The Dead izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 16 dakika süresi olan aksiyon, komedi ve korku türündeki Bunker Of The Dead adlı filmin, yönetmenliğini genç Alman sinemacı Matthias Olof Eich üstlenmiiştir. Senaryosu Bernd Strack ve Matthias Olof Eich ikilisi tarafından ele alınan Bunker Of The Dead, Nazi dönemine ait eski bir Yahudi günlüğü bulup, günlükte yazılı olan talimatları adım adım takip ederek ve başlarına olmadık işler açan Markus ile Thomas’ın, yaşadıklarını ele almaktadır.

Bütçesi 525 bin €uro olan Bunker Of The Dead adlı filmin, yapımcılık görevini Matthias Olof Eich ve Willi Kamarad üstlenmiş, müziklerini ise Chris Weller ele almıştır. IMDb’si 4,0 olan Bunker Of The Dead adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Patrick Jahns (Markus G. Elser), Aciel Martinez Pol (Thomas Williamson), Sarita Bradley (Sandra Williamson), Christian Jungwirth (General Buster), Peter Koller (US Soldier / Patrol Crew) Harald Pucher (Mr. Brown aka Adolf Hitler) ve Tobias Lampe (Mr. Grey the Alien) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle