Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Burn Your Maps 2016 Türkçe Dublaj Full İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

590 views

Burn Your Maps 2016 Türkçe Dublaj Full İzle

Başrollerini Vera Farmiga, Marton Csokas ve Virginia Madsen’in paylaşmış olduğu Burn Your Maps 2016 izle adlı filmin, yönetmenliğini “Around The Bend” ve “Frankie Go Boom” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı yetenekli sinemacı Jordan Roberts üstlenmiştir. Senaryosu da aynı isim tarafından ele alınan Burn Your Maps, Robyn Joy Leff’in aynı adlı kısa hikayesinden uyarlanmıştır. Macera, komedi ve dram türündeki Burn Your Maps adlı film, yanlış yerde doğup büyüdüğünü her daim ifade edip, kendisinin aslında bir Moğol çobanı olduğunu dile getiren 8 yaşındaki Wes adlı çocuğun, hikayesini ele almaktadır.

Bütçesi 8 milyon dolar olan Burn Your Maps adlı filmin, yapımcılık görevini Patrick Aiello, Mark Canton, Julie Kirkham ve Courtney Solomon üstlenmiş, müziklerini ise Joanthan Goldsmith ele alıp icra etmiştir. 2016 ABD yapımı olan Burn Your Maps adlı filmin, oyuncu kadrsounda şu isimler Vera Farmiga (Alise), Marton Csokas (Connor), Virginia Madsen (Victoira), Jacob Tremblay (Wes), Jason Scott Lee (Shaman Helper), Suraj Sharma (Ismail), Ramon Rodriguez (Batbayar), Glynis Davies (Lillian) ve Lara Zaluski (Samantha) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle