Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Buz ve Gökyüzü 2015 Belgesel İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

894 views

Buz ve Gökyüzü 2015 Belgesel İzle

Dünya prömiyerini 2015 Cannes Film Festivali’nde yapan La Glace Et Le Ciel izle adlı belgesel eserin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim dünyaca ünlü oskarlı Fransız sinemacı Luc Jacquet olmuştur. 2015 Fransa yapımı olan Buz ve Gökyüzü adlı belgesel, Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak şimdilik 1 değerli ödül ile ayakta durmaktadır. 1 saat 29 dakika süresi olan La Glace Et Le Ciel, dünyaca ünlü bilim adamı Claude Lorius’un 1957 yılından bugüne uzanan buzullar üzerindeki keşifleri ele alınıyor.

IMDb’si 6,8 olan La Glace Et Le Ciel adlı eserin, yapımcılığını Richard Grandpierre üstlenmiş, müziklerini ise Cyrille Aufort ele alıp icra etmiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle