Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Caddede Panik – Panic In The Streets – Caddelerde Korku İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

347 views

Caddede Panik – Panic In The Streets – Caddelerde Korku İzle

Dünya prömiyerini 1950 Venedik Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Caddede Panik 1950 izle adlı filmin, yönetmenliğini “Bir Genç Kız Yetişiyor”, “The Sea Of Grass”, “Namus Sözü”, “Kara Damga”, “İhtiras Tramvayı”, “Viva Zapata!”, “Man Of Atightrope”, “Rıhtımlar Üstünde”, “Cennet Yolu”, “Taş Bebek”, “Kalabalıkta Bir Yüz”, “Vahşi Nehir”, “Aşk Bahçesi”, “America America”, “Kader Değişmez”, “The Visitors” ve “Son Patron” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İstanbul doğumlu Amerikalı usta sinemacı Elia Kazan üstlenmiştir. Senaryosu Richard Murphy ve Daniel Fuchs ikilisi tarafından ele alınan Panic In The Streets, Edna Anhalt ve Edward Anhalt ikilisinin hikayelerinden uyarlanmıştır. 1 saat 36 dakika süresi olan suç, dram, gerilim ve siyah beyaz türündeki Caddelerde Korku adlı film, New Orleans sokaklarında bir gece vakti hırçın serseriler tarafından öldürülen bir göçmenin, otopsi raporlarının açığa çıkmasından sonrasındaki gelişen olayları ele almaktadır.

1950 ABD yapımı olan Caddede Panik adlı film, o dönem Venedik dışında birçok etkinliğe katılarak 1 oskar heykelciği de alarak ödül sayısını 3’e yükseltmiştir. Bütçesi 1.4 milyon dolar olan Panic In The Streets adlı filmin, yapımcılık görevini Sol C. Siegel üstlenmiş, müziklerini ise Alfred Newman ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,3 olan Caddelerde Korku adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Richard Widmark (Lt. Cmdr. Clinton ‘Clint’ Reed M.D.), Paul Douglas (Capt. Tom Warren), Barbara Bel Geddes (Nancy Reed), Jack Palance (Blackie), Zero Mostel (Raymond Fitch), Dan Riss (Neff / Newspaper Reporter) ve Tommy Cook (Vince Poldi / Younger Brother) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle