Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Çakmaktaşlar ve WWE: Smackdown Taş Devri İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.248 views

Çakmaktaşlar ve WWE: Smackdown Taş Devri İzle

Çocukluğumuzun en çok sevilen kahramanlarından biri olan Çakmaktaşlar, yaklaşık 14 yıllık bir aranın ardından sonra bu kez karşımıza Çakmaktaşlar & WWE: Smackdown Taş Devri ile çıkamakta. İlk kez 55 yıl önce ekranlarda kendine yer edinen bu yapım defalarca uyarlanıp her zaman ilgi görmüştür. 2015 ABD yapımı olan The Flintstones & WWE: Stone Age Smackdown adlı animasyon filmin bu sefer yönetmen koltuğunu Spike Brandt ve Tony Cervone ikilisi paylaşmıştır. Bu harika eserin senaryo yazımını ise Jed Elinoff ve Scott Thomas kaleme almıştır. Kısaca Çakmaktaşlar & WWE: Smackdown Taş Devri’nin konusuna değinelim. Tatil planları yapan Fred Çakmaktaş ve ailesi bir aksilikten ötürü bu planı askıya alırlar. Bu durumu kabullenemeyen Fred bir çözüm üretip kendini profesyonel güreşçilerin sahne aldığı ringde bulup bizlere tüm hünerlerini gösterecektir. Bu harika filmin yapımcılık görevini Michael J. Luisi, Spike Brandt ve Tony Cervone üstlenmiştir. Müziklerini Austin Wintory’un bestelemiş olduğu Çakmaktaşlar & WWE: Smackdown Taş Devri’nin süresi ise 44 dakikadır. IMDb puanı 5,5 olan bu yapımda şu isimler John Cena (John Cenastone), Grey Griffin (Betty Rubble), Kevin Michael Richardson (Barney Rubble), Nicle Garcia (Nikki Boulder), Mark Calaway (The Undertaker), Tress MacNeille (Wilma Flintstone) ve Eric Bauza (Bam Bam Rubble) sesleriyle bu esere renk katmıştırlar.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri