Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Çalınmış Güzellik – Stealing Beauty HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.376 views

Çalınmış Güzellik – Stealing Beauty HD İzle

Başrollerinde Jeremy Irons ve Liv Tyler’ın oynamış olduğu Çalınmış Güzellik izle adlı filmin, yönetmenliğini “Korkunç Orakçı”, “Devrimden Önce”, “Konformist”, “Paris’te Son Tango”, “Ay”, “Gülünç Bir Adamın Trajedisi”, “Son İmparator”, “Çölde Çay”, “Teslimiyet”, “Düşler, Tutkular ve Suçlar” ve “Ben ve Sen” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Bernardo Bertolucci üstlenmiştir. Senaryosu Susan Minot ve Bernardo Bertolucci ikilisi tarafından ele alınan Stealing Beauty, Lucy adlı genç kızın, Amerika’dan İtalya’ya gelerek babasını aramasını ve genç kızlıktan kadınlığa geçiş öyküsünü ele almaktadır.

1996 İtalya, Fransa ve İngiltere ortak yapımı olan Stealing Beauty adlı film, o dönem birçok festivalde gösterip 1 değerli ödüle ulaşabilmiştir. Bütçesi 10 milyon dolar olan Çalınmış Güzellik adlı filmin, yapımcılık görevini Jeremy Thomas üstlenmiş, müziklerini ise Richard Hartley ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,6, süresi ise 1 saat 58 dakika olan dram ve romantik türündeki Stealing Beauty adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Jeremy Irons (Alex), Liv Tyler (Lucy Harmon), Carlo Cecchi (Carlo Lisca), Sinead Cusack (Diana), Joseph Fiennes (Christopher), Jason Flemyng (Gregory) ve Anna Maria Gherardi (Chiarella Donati) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle