Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Çalsın Sazlar 2015 Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

828 views

Çalsın Sazlar 2015 Full HD İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, ‘Selamsız Bandosu’ ve ‘Züğürt Ağa’ gibi unutulmaz klasiklere el atan Nesli Çölgeçen’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Çalsın Sazlar izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Ülkemizde vizyona 9 Ocak 2015’te giren bu yapımın, senaryo yazımını da usta isim ele almıştır. Komedi, dram ve romantik türünde olan Çalsın Sazlar, hayatı hafife alan uçarı iki arkadaşın, bir pavyonda çalışan aynı kadına aşık oluşunu konu ediniyor. Neyse konuyu kısa kesip, şimdi de Çalsın Sazlar’ın diğer kısımlarına değinelim. Ülkemizde vizyonda kaldığı süre içerisinde yaklaşık 15 bin kişi tarafından izlenen bu eserin, yapımcılık görevini Berna Akpınar, Metin Namlısesli, Aydın Sarıoğlu ve Sarp Çölgeçen üstlenmiştir. Nadir Göktürk’ün müziklerini ele almış olduğu bu keyifli yapımın, IMDb puanı ise 6,5’dir. 1 saat 54 dakika süresi olan Çalsın Sazlar adlı filmde, şu isimler Belçim Bilgin (Yasemin), Caner Cindoruk (Mahir), Engin Hepileri (Barba), Can Kolukısa (Hacı Baba), Devrim Yakut (Suna Abla), Serhat Özcan (Murat) ve Deniz Özerman (Ayşe) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle