Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Carla’nın Şarkısı – Carla’s Song 1996 HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.050 views

Carla’nın Şarkısı – Carla’s Song 1996 HD İzle

1996 İngiltere, İspanya ve Almanya ortak yapımı olan Carla’nın Şarkısı izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach oturmuştur. Senaryosu Paul Laverty tarafından kaleme alınan Carla’s Song, Güney Amerika’daki (Nikaragua) askeri diktalara karşı verilen savaşın, ABD’nin ve Avrupalı egemenlerin entrikalarının insanların hayatını nasıl zehir ettiğinin hikayesidir.

IMDb’si 6,9 olan Carla’nın Şarkısı adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 4 değerli ödül elde etmiştir. Yapımcılık görevini Sally Hibbin’in üstlenmiş olduğu Carla’s Song adlı filmin, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. 2 saat 7 dakika süresi olan dram, romantik ve savaş türündeki Carla’nın Şarkısı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Robert Carlyle (George Lennox), Oyanka Cabezas (Carla), Scott Glenn (Bradley),Salvador Espinzoa (Rafael), Louise Goodall (Maureen), Richard Loza (Antonio) ve Gary Lewis (Sammy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle