Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Carter High Türkçe Dublaj İzle (2015)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

859 views

Carter High Türkçe Dublaj İzle (2015)

2015 ABD yapımı olan Carter High izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Solitaire”, “Laff N Yo Face” ve “First Impression” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Arthur Muhammad olmuştur. Dram ve spor türündeki Carter High adlı film, 1980’lerin başında Dallas’ta yer alan Carter Lisesi’nde, Amerikan futboluna ilgi duyan ve bir anda yıldızı parlayan 4 öğrencinin gerçek yaşam öyküsü konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla deşifre etmeyip şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Ty Walker ve Kelly Gray ikilisinin üstlenmiş olduğu Carter High adlı filmin, müziklerini ise Giona Ostinelli ele alıp icra etmiştir. Tecrübeli yönetmen Arthur Mohammad’in oyuncu seçimleri şu isimler Vivica A. Fox (Mrs. James), Charles S. Dutton (Coach James), Pooch Hall (Coach Vonner), David Banner (Royce West), LeeAnne Locken (Anchor #2), Reginald C. Hayes (Mrs. Russeau) ve Sheril Rodgers (Court Reporter) olmuştur.

IMDb’si, bütçesi ve süresi şu an belirsiz olan Carter High ile ilgili daha farklı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle