Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Casuslar Kampı – Stalag 17 Türkçe Dublajlı Film İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

308 views

Casuslar Kampı – Stalag 17 Türkçe Dublajlı Film İzle

Başrollerini William Holden, Don Taylor ve Otto Preminger’ın paylaşmış olduğu Casuslar Kampı 1953 izle adlı filmin, yönetmenliğini “Mauvaise Graine”, “The Major And The Minor”, “Five Graves To Cairo”, “Çifte Tazminat”, “Yaratılan Adam”, “The Emperor Waltz”, “Günahsız Melek”, “Sunset Bulvarı”, “Diri Gömülenler”, “Sabrina”, “Yaz Bekarı”, “Atlantik Fatihi”, “Öğleden Sonra Aşk”, “Beklenmeyen Şahit”, “Bazıları Sıcak Sever”, “Garsoniyer”, “Bir, İki, Üç”, “Sokak Kızı İrma”, “Öpsene Budala”, “Şans Kurabiyesi”, “Sherlock Holmes”, “Dokunma Gıdıklanırım”, “Ön Sayfa”, “Fedora” ve “Buddy Buddy” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Billy Wilder üstlenmiştir. Senaryosu Edwin Blum ve Billy Wilder ikilisi tarafından ele alınan Stalag 17, Donald Bevan ve Edmund Trzcinski’nin aynı isimli Broadway oyunundan uyarlanmıştır. 2 saat süresi olan dram ve savaş türündeki Casuslar Kampı adlı film, 2. Dünya Savaşı sırasında Stalag 17 isimli Alman esir kampında yaşanan olayları ele almaktadır.

1953 ABD yapımı olan Stalag 17 adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 2 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 1.661.530 dolar olan Casuslar Kampı adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 10 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini de efsane isim Billy Wilder’in üstlenmiş olduğu Stalag 17 adlı filmin, müziklerini ise Franz Waxman ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,1 olan Casuslar Kampı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler William Holden (Sgt.J.J. Sefton), Don Taylor (Lt. James Dunbar), Otto Preminger (Oberst von Scherbach), Robert Strauss (Sgt. Stanislaus ‘Animal’ Kuzawa), Harvey Lembeck (Sgt. Harry Shapiro), Richard Erdman (Sgt. ‘Hoffy’ Hoffman) ve Peter Graves (Sgt. Frank Price) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri