Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Çatı Katı-Loft 2008 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.103 views

Çatı Katı-Loft 2008 Türkçe Dublaj İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2008 Belçika yapımı olan Çatı Katı Türkçe dublaj izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Gizem, dram ve suç türünde olan Loft adlı eserin, yönetmenliğini “Ad Fundum”, “Shades” ve “De Zaak Alzheimer” filmlerinden tanıdığımız Belçikalı sinemacı Erik Van Looy üstlenmiştir. Senaryosu Bart De Pauw tarafından kaleme alınan Loft, beşli evli erkeğin kaçamak yapmak için kiralımış oldukları evde işlenen gizemli bir ölüm olayını konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla dallandırıp budamadan birazda bu eserin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçrsi 3.2 milyon €uro olan Loft adlı eserin, yapımcılık görevini Hilde De Laere üstlenmiştir. Müziklerini Wolfram de Marco’nun ele almış olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 7,4’dür. 1 saat 58 dakika süresi olan Çatı Katı adlı filmde şu isimler, Koen De Bouw (Chris Van Outryve), Filip Peeters (Vincent Stevens), Matthias Schoenaerts (Filip Willems), Bruno Vanden Broecke (Luc Seynaeve), Koen De Graeve (Marnix Laureys) ve Veerle Baetens (Ann Marai) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle