Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Cennette Savaş-Battle In Heaven 2005 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

5.878 views

Cennette Savaş-Battle In Heaven 2005 İzle
720p

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2005 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye Ödülü için yarışan, fakat bu değerli ödülü başka bir yapıma kaptıran Cennette Savaş adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2005 Sundance Film Festivali ve Toronto Uluslararası Film Festivali’nde sunumu yapan Battle In Heaven, tüm dünyanın yakından takip etmiş olduğu etkinliklerden kimi kesim tarafından övgü dolu sözler almış, bir diğer kesim tarafından da sert eleştirilere maruz kalmıştır. Fakat daha sonraki süreç içerisinde 2005 Rio de Janeiro Uluslararası Film Festivali’ne katılıp FIBRESCI Ödülüne layık görülmüştür. 2005 Meksika, Belçika, Fransa, Almanya ve Hollanda yapımı olan Batalla En El Cielo adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini “Japon”, “Stellet Licht” ve “Post Tenebras Lux” filmlerinden tanıdığımız Meksikalı sinemacı Carlos Reygadas üstlenmiştir. Dram türünde olan Battle In Heaven, bir generalin şöförlüğünü yapan Marcos adlı adamın kirli yaşam öyküsü konu edinip, bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla deşmeyip, şimdi de eserin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 1.6 milyon €uro olan Batalla En El Cielo adlı eserin, yapımcılık görevini Philippe Bober, Susanne Marian, Carlos Reygadas ve Jaime Romandia dörtlüsü üstlenmiştir. Müziklerini John Tavener’in ele alıp bestelemiş olduğu yapımın, IMDb puanı ise 5,7’dir. 1 saat 38 dakika süresi olan Cennette Savaş adlı filmde şu isimler, Marcos Hernandez (Marcos), Anapola Mushkadiz (Ana), Bertha Ruiz (Marcos’ Wife), David Bornstein (Jamie), Rosalinda Ramirez (Viky), El Abuelo (Chief of Police) ve Brenda Angulo (Madame) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle