Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Cesaret – Difret Türkçe İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.562 views

Cesaret – Difret Türkçe İzle
720p

Sevgili takipçilerimiz sizlere ödüllü yapımlar sunmaya devam etmekteyiz. Bu seferki filmimiz, 2014 Sundance Film Festivali’nde “Dünya Sineması İzleyici Ödülü” ve 2014 Berlin Uluslararası Film festivali’nde “İzleyici Ödülü’”ne layık görülen, Angelina Jolie’nin yapımcılığını üstlenmiş olduğu Cesaret adlı eserdir. 2014 ABD ve Etiyopya ortak yapımı olan Difret adlı filmin, senaristiğini ve yönetmenliğini “Coda” ve “Africa Unite: A Celebration Of Bob Marley’s 60th Birthday” filmlerinden tanıdığımız Etiyopyalı sinemacı Zeresenay Mehari üstlenmiştir. Dram türünde olan Difret adlı filmin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. 14 yaşındaki Hirut, okuldan eve dönerken, bir grup atlı adamlar tarafından kaçırılır. Daha sonra tecavüze uğrayan bu küçük kız, bir tüfek bulur ve gelecekteki eşini vurur. Konuyu daha fazla uzatmayıp, bu harika filmi kaçırmayın derim.

Oldukça tartışmalara neden olan bu eserin, yapımcılık görevini Mehret Mandefro, Angelina Jolie, Leelai Demoz ve Zeresenay Mehari üstlenmiştir. Bu başyapıtın, harika müziklerini ise Dave Eggar ve David Schommer ikilisi ele alıp bestelemiştir. 1 saat 39 dakika süresi olan Difret adlı filmin IMDb puanı ise 6,8’dir. Başarılı yönetmen Zeresenay Mehari’nin oyuncu seçimleri bu eser için şu isimler, Tizita Hagere (Hirut Assefa), Meron Getnet (Meaza Ashenafi), Haregewine Assefa, Mekonen Laeake, Brook Sheferaw ve Rahel Teshome olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle