Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ceza 2014 Yerli Film İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.121 views

Ceza 2014 Yerli Film İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, Burak Donay’ın senaryosunu yazıp ve yönetmiş olduğu Ceza izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Ülkemizde 8 Ağustos 2014’te vizyona giren, macera, komedi ve romantik türünde olan Ceza adlı eserin konusu şöyle gelişmektedir. Eğitim gördüğü okulda oldukça popüler olan Levent, kankası Cem ile birlikte hafta sonu tatilini geçirmek için bir plan kurar. Bu plan ise yanlarına kız arkadaşlarını alıp, akıllara zarar bir ev partisi düzenlemektir. Bu iki kafadar, oldukça saf ve zengin olan Selim’i ikna edip, bu eğlenceye dahil edecek ve sonra bizleri olağan üstü anlar bekleyecektir. 1 saat 30 dakika süresi olan Ceza adlı filmin IMDb puanı 2,9’dur. Başarılı yönetmen Burak Donay’ın oyuncu seçimleri şu isimler Deniz Gönen Türkcan (Müge), Ebru Şancı (Arzu), Kaan Oruçoğlu (Cem), Murat Yatman (Selami), Sertaç Akkaya (Levent), Tuğçe Koçak (Filiz) ve Yılmaz Calayır (Selim) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle