Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Çin Mahallesi – Chinatown 1974 Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

507 views

Çin Mahallesi – Chinatown 1974 Türkçe İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 122. sırada yer edinen Çin Mahallesi hd izle adlı kült filmi beğeninize sunmaktayız. 1974 ABD yapımı olan Chinatown adlı filmin, yönetmenliğini “Sudaki Bıçak”, “Rosemary’nin Bebeği”, Kanlı Saltanat”, “Acı Ay”, “Piyanist” ve “Kürklü Venüs” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Fransız usta sinemacı Roman Polanski üstlenmişitir. Senaryosu Robert Towne tarafından kaleme alınan Çin Mahallesi, takip altına adlığı kişinin ani ölümden sonra birçok gizemle karşı karşıya kalıp, davanın seyrini değiştirmek için elenden geleni yapmaya çalışan Jake Gittes adlı özel dedektifin, serüvenlerini ele alıyor.

IMDb’si 8,3 olan Chinatown adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 1 oskar heykelciği dahil olmak üzere toplamda 21 değerli ödül elde etmişitr. Bütçesi 6 milyon dolar olan Çin Mahalllesi adlı başyapıt, gişede ise yaklaşık 30 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Robert Evans’ın üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Jerry Goldsmith ele alıp icra etmiştir. 2 saat 10 dakika süresi olan dram, gizem ve gerilim türündeki Çin Mahallesi adlı filmde, şu isimler Jack Nicholson (J.J. Gittes), Faye Dunaway (Evelyn Mulwray), John Huston (Noah Cross), Perrry Lopez (Escobar), John Hillerman (Yelburton), Darrell Zwerling (Hollis Mulwray) ve Diane Ladd (Ida Sessions) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle