Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

City Of Tiny Lights Türkçe Dublaj HD İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

430 views

City Of Tiny Lights Türkçe Dublaj HD İzle (2016)

2016 İngiltere yapımı olan City Of Tiny Lights izle adlı filmin, yönetmenliğini “Henry VIII”, “Omagh”, “Bakış Açısı”, “Endgame”, “Yargıç Dredd”, “Legacy” ve “The Go-Between” filmlerinden tanıdığımız deneyimli İngiliz sinemacı Pete Travis üstlenmiştir. Senaryosu Patrick Neate tarafından kaleme alınan City Of Tiny Lights, aynı ismin 2005 yılındaki aynı adlı bol ödüllü romanından uyarlanmıştır. Suç, dram ve gerilim türündeki City Of Tiny Lights adlı film, Londra şehrinde birbirinden farklı kültürlere sahip küçük çaplı suç örgütlerinin, kendi aralarındaki çatışmaları ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Rebecca O’Brien ve Ado Yoshizaki Cassuto ikilisinin üstlenmiş olduğu City Of Tiny Lights adlı filmin, müziklerini ise Ruth Barrett ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen Pete Travis’in oyuncu seçimleri şu isimler Riz Ahmed (Tommy Akhtar), Billie Piper (Shelley), James Floyd (Lovely), Cush Jumbo (Melody), Roshan Seth (Farzad Akhtar), Hannah Rae (Emma), Antonio Aakeel (Young Lovely) ve Vincent Regan (Tall Man / Schaeffer) öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle