Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ciudades Desiertas 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

614 views

Ciudades Desiertas 2015 Filmi İzle

2015 ABD ve Kanada ortak yapımı olan Ciudades Desiertas izle adlı filmin, yönetmenliğini “Dos Crimenes” ve “Arrancame La Vida” filmlerinden tanıdığımız Meksikalı genç sinemacı Roberto Sneider üstlenmiştir. Senaryosu Luis Camara ve Roberto Sneider ikilisi tarafından ele alınan Ciudades Desiertas, Jose Agustin’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Komedi, dram ve romantik türündeki Ciudades Desiertas, bir konferans için eşiyle birlikte Mexico City’e giden ve yanlız başına ülkesine geri dönen Eligio adlı genç yazarın, karısını geri getirmek için yapmış olduğu mücadele ele alınıyor.

Yapımcılık görevini Liz Jarvis ve Roberto Sneider ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Victor Hernandez Stumpfhauser ele alıp icra etmiştir. 1 saat 40 dakika süresi olan Ciudades Desiertas adlı filmde, şu isimler Gael Garcia Bernal (Eligio), Ashley Hinshaw (Irene), Veronica Echegui (Susana), Daniel Gimenez Cacho (Editor), Ilse Salas (Andrea), Adam Hurtig (Bryan), Jadyn Wong, Barbara Garrick ve Björn Hlynur Haraldsson rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle