Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Clip – Klip 2012 Filmi Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.450 views

Clip – Klip 2012 Filmi Seyret

Dünya prömiyerini 2012 Rotterdam Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve bu etkinlikten 2 değerli ödül ile ayrılan Clip izle adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini Sırbistanlı genç sinemacı Maja Milos üstlenmiştir. 2012 Sırbistan yapımı olan Klip adlı eser, o dönem birçok festivale katılarak ödül sayısnı 4’e yükseltmiştir. Dram türündeki Clip adlı film, aşık olduğu çocuk tarafından amaçsız bir şekilde kullanıldıktan sonra hayatı bambaşka yöne kayan Jasna adlı genç kızın yaşam hikayesi konu edinip, bizlerin önüne sunuluyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

IMDb’si 5,8 olan Clip adlı filmin yapımcılık görevini Srdan Golubovic ve Jelena Mitrovic ikilisi üstlenmiştir. 1 saat 42 dakika süresi olan yapımın oyuncu kadrosunda şu isimler Isidora Simijonovic (Jasna), Vukasin Jasnic (Djordje Djole Tosic), Sanja Mikitisin (Jasnina Majka), Jovo Maksic (Jasnin Otac), Monja Savic (Marija), Katarina Pesic (Ivana) ve Sonja Janicic (Sanja) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle