Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

CM101MMXI Fundamentals – Cem Yılmaz Fundamentals

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

824 views

CM101MMXI Fundamentals – Cem Yılmaz Fundamentals

Cem Yılmaz’ın 2010 yılında gerçekleştirdiği ve kapalı gişe oynanan stand-up şovlarını izleyemediysen hiç üzülmeyin çünkü Murat Dündar ve ekibi bir araya gelip bizlere 2013 yılında bu gösterilerden oluşan CM101MMXI Fundamentals adlı eseri ortaya çıkarmışlardır. Usta şovmen Cem Yılmaz bizlere bu eserde 2 saat 19 dakikalık bir kahkaha tufanı yaşatacaktır. Bu başyapıt değerinde olan Cem Yılmaz Fundamentals adlı şovun IMDb puanı 9,4’dür.

Şimdi rahat rahat koltuklarınıza yaslanıp bu müthiş gösteriyi izleyin…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle