Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Çocuk Büyütme Rehberi 2013 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

654 views

Çocuk Büyütme Rehberi 2013 Türkçe Dublaj İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere Meksikalı sinemacı Eugenio Derbez’in başrolünde oynayıp ve yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Çocuk Büyütme Rehberi izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Bu başarılı isim ayrıca yanına Guillermo Rios ve Leticia Lopez Margalli’yi alıp senaryo yazımını ele almıştır. 2013 Meksika yapımı olan No se Aceptan Devoluciones isimli film katılmış olduğu festivallerden 5 değerli ödül elde edip adından bir hayli söz ettirmişir. Komedi ve dram türünde olan Instructions Not Included adlı eser ülkemizde ise vizyona 4 Nisan 2014’de Çocuk Büyütme Rehberi adıyla girip yeni evli çiftlere iyi bir ders vermiştir. 1 saat 55 dakika süresi olan No se Aceptan Devoluciones adlı eserin kısaca konusuna değinelim.

Tek başına yaşamını sürdüren Valentin’in evinin kapısı bir gün eski sevgilisi tarafından çalınır ve kucağına ondan olan küçük bir bebek bırakılır. Bu şirin bebekle bir başına kalan Valentin zamanla kendi evladına alışır. Belli bir süre sonra kızının annesi bulmak için Los Angeles taşınır ve bundan sonra bizleri oldukça eğlenceli anlar bekler. Bu özet faslından sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim. Bütçesi 5.5 milyon dolar olan Çocuk Büyütme Rehberi adlı film gişede ise yaklaşık 99 milyon dolar hasılat elde edip yapımcısı olan Monica Lozano’nun yüzünü güldürmüştür. IMDb puanı 7,4 olan bu muhteşem filmin güzel müziklerini ise Carlo Siliotto bestelemiştir. Instructions Not Included adlı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler Andres Vazquez (Valentin nino), Hugo Stiglitz (Johnny Bravo), Eugenio Derbez (Valentin), Leia Freitas (Amante Brasilena), Angela Moreno (Amante dominicana) , Gilda Gentile (Amante argentina) ve Jessica Lindsey (Julie) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle