Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Çöküş 2004 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.041 views

Çöküş 2004 Türkçe Dublaj İzle

2004 Almanya, İtalya ve Avusturya ortak yapımı olan Çöküş Türkçe dublaj izle filminin orijinal adı Der Untergang’dır. Biyografi, dram ve tarih türündeki eser 2 saat 36 dakika sürmektedir. 8,3 puanla IMDb Top 250 listesinde 117. sırada bulunmaktadır.

Oliver Hirschbiegel’ın yönettiği Çöküş izle filminin senaryo yazımı ve yapımcılık görevi ise Bernd Eichinger’e aittir. Filmin baş rollerinde Thomas Kretschmann, Bruno Ganz, Alexandra Maria Lara, Christian Berkel, Juliane Köhler’i izliyoruz. Eserin bir diğer adı ise Downfall’dır. Ülkemizde 25 mart 2005 tarihinde gösterime girmiştir ve tüm dünya da olduğu gibi bizde de uzun süre vizyonda kalıp yüksek bir izleyici sayısına ulaşmıştır.

Hitlerin hayatını anlatan Çöküş filminde 2. dünya savaşının çetin günleri izleyiciye farklı bir gözle sunuluyor. Hitlerin git gelleri, diğer insanlarla olan ikili ilişkileri ve bir halkı felakete sürükleyişi tüm çıplaklığıyla beyaz perdeye aktarılmıştır. Eserin konusuna daha fazla değinmeden sizleri bu baş yapıtı izlemeye davet ediyorum.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle